Tööde hindamine ja auhinnad

Töid hinnatakse  StartIT Facebook´i keskkonnas ajavahemikul 9.-19. aprill 2012. a järgnevalt:

  • enim like (like count) kogunud video või foto on võitja ja talle kuulub konkursi peaauhind vääringus kuni 600 eurot. Võitja(d)  saavad selle summa ulatuses  valida meelepärase(id) toote(d) EMT e-poest www.emt.ee .
  • hääletustulemuste põhjal kuulutame veel välja teise ja kolmanda koha. Auhinnafond on vääringus 400 eurot II koht ja 300 euro III koht. Selle summa ulatuses võivad antud koha võitjad valida meelepärase(id) toote(d) EMT e-poest www.emt.ee;

Aga see pole veel kõik!

Lisaks valib parima video ja parima foto ka žürii, kuhu kuuluvad IKT valdkonna õppejõud, ettevõtjad ja tudengid.

  • Žürii poolt parimaks kuulutatud video auhinnafond on 500 eurot, mille ulatuses võivad võitja(d) valida meelepärase(id) toote(d) EMT e-poest www.emt.ee;
  • Parima foto auhinnafond on 400 eurot, mille ulatuses võivad võitja(d) valida meelepärase(id) toote(d) EMT e-poest www.emt.ee.

Aga ka nüüd pole auhinnasadu veel läbi!

Skype Eesti on välja pannud eriauhinna nende arvates parimale konkursitööle! Skype eriauhinna võitjal on võimalus pugeda ettevõtte telgitagustesse ja veeta päev Skype Eesti kontoris töövarjuna koos sealsete tipptegijatega. Ehk on see just Sinu võimalus minna külastama oma unistuste töökohta?

Züriil on õigus teha vajadusel muudatusi hindamiskriteeriumites.

Ükski valdkond ei saa läbi ilma IKT'ta.


Projekti toetavad:

Soovid hakata toetajaks? Alusta siit.
Võta meiega ühendust: startit@startit.ee