Hariduskonverents

ITL ja Microsoft esitlevad:

Hariduskonverents 2014 “IT-revolutsioon või -evolutsioon?”
17. septembril 2014
Tallinna Ülikool, Astra maja

Tänavune sündmus toimub 17. septembril Tallinna Ülikoolis ning kannab pealkirja IT-revolutsioon või -evolutsioon?. IT on teinud võidukäiku ettevõtluses, meditsiinis, teaduses ja riigikorralduses… Kuidas aga läheb hariduses?

Konverentsile on oodatud Eesti üldhariduskoolide direktorid ja õppealajuhatajad, haridusametite ning Haridus- ja Teadusministeeriumi otsustajad, kõrgkoolide IT-õppe otsuste langetajad. Konverents on kutsutud külalistele tasuta.

Sündmuse juures on kaks olulist uuendust. Esiteks korraldavad konverentsi Microsoft ja Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL) koostöös. Samuti on korraldustoimkonda kaasatud oma valdkonna pädevad partnerid – juhtiv IT-koolitaja BCS Koolitus, riistvaraspetsialistid ALSO Estonia ja ASBIS ning tarkvaraekspert GT Tarkvara. Konverents toimub Euroopa Komisjoni üle-euroopalise kampaania „E-oskused tööelus 2014“ raames. Koostöös saab programm sisukam ja südikam.

Teise olulise uuendusena viiakse konverentsil läbi näidistunde ehk minnakse üle sõnadelt tegudele. Nii saavad osalejad ise proovida, mis tunne on IT poolt toetatud koolitunnis uut õppida ning kas ja kuidas seda ka oma koolis rakendada. Tundidesse saadame ka kommentaatorid, kes enda kogetu konverentsi viimases osas teieni toovad.

Programmi koostamine on lõpusirgel, täiendusi lisame jooksvalt. Programmiga saab tutvuda siin. Tänaseks on registreerunud juba üle 150 koolijuhi ja haridusametniku.

Registreerimine konverentsile kuni 14. septembrini.

Tervitades

Rain Laane                                                     Anneli Heinsoo

Microsoft Baltikumi juht                               ITL-i juhatuse esimeesHariduskonverentsi partnerid

Jälgi meid facebookis!

Ükski valdkond ei saa läbi ilma IKT'ta.


Projekti toetavad:

Soovid hakata toetajaks? Alusta siit.
Võta meiega ühendust: startit@startit.ee