IT ärikonsultant

IT ärikonsultant on justkui moodne alkeemik, kes muudab pidevalt uusi tehnoloogilisi võimalusi rahaks. IT ärikonsultandi igapäevatöö on teha tooteid ja teenuseid ühtaegu nii mugavamaks kui kokkuvõttes ka odavamaks. Selleks peab ta väga hästi tundma infotehnoloogia köögipoolt ning omama pidevat tunnetust ettevõtluses toimuvast.
IT ärikonsultandiks õppimine on aluse panek elukestvaks investeeringuks oma teadmistesse. Aasta-aastalt lisanduvad kogemused muudavad IT ärikonsultandi eksperthinnangud ja analüüsid kõrgelt väärtustatud kapitaliks.
Oskus näha erinevate äriliste „pudelikaelte“ lahendusi uute tehnoloogiate kasutuselevõtus, ratsionaalne analüüsivõime ning järjekindlus uuenduste elluviimisel on IT ärikonsultandile olulised omadused.
IT ärikonsultandi baasharidust saab omandada nii kutse-, rakendus- kui kõrgharidusena.Kui omad piisavalt praktilist ja kriitilist meelt ning Sul on julgust mõelda ja tegutseda ka etteantud raamidest välja murdes, on IT ärikonsultandiks õppimine väärt valik.

Alternatiivsed ametinimetused: e-äri konsultant, ärianalüütik, konsultant, analüütik, tarkvaraarenduse projektijuht, IT projektijuht.

Ülikoolid
Tallinna Tehnikaülikool
Tallinna Ülikool
Tartu Ülikool

Rakenduskõrgkoolid
Eesti Infotehnoloogia Kolledž
Arvutikolledž
Tallinna Tehnikaülikooli Virumaa Kolledž
Tallinna Ülikooli Haapsalu Kolledž

Ükski valdkond ei saa läbi ilma IKT'ta.


Projekti toetavad:

Soovid hakata toetajaks? Alusta siit.
Võta meiega ühendust: startit@startit.ee