Kõik on IT

Tänapäeval on IT kõikjal meie ümber –  ükski valdkond ei toimi enam ilma IT-ta: näiteks IT lahendus koolis on e-kool, kuidas tänapäeval pangas käiakse – interneti kaudu, loomade toitmine farmides, majade projekteerimine – kõik toimub IT kaudu. See tähendab, et IT on valdkond, mis areneb tohutu kiirusega, kus on alati töökohti, kuhu oodatakse alati asjalikke noori tegijaid.

Meie  eesmärk on suurendada noorte teadlikkust info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonna mitmekülgsetest rakendamise võimalustest, kummutada väärarvamusi IT erialadel õppimise kohta (see pole ainult „patsiga poiste“ maailm ja IT valdkonnas tegija olemiseks ei pea olema eelnevalt matemaatikas geenius) ja seeläbi vähendada IT sektori tööjõu puudust.

Mida me teeme?

Noortele – korraldame põnevaid üritusi koolides, messidel, istume „IT öö“ raames koos öösel üleval, et mõelda välja uusi ulmelisi ideid, kuidas IT saab elu paremaks muuta.

Õpetajatele ja karjäärinõustajatele –  soovime tutvustada lihtsaid  IKT kasutamise võimalusi õppetöös ja näidata meie valdkonna arengupotentsiaali.

Projekti tegevustest osasaamiseks on mitmeid võimalusi:

1. Kutsu meid oma kooli teavitusüritust läbi viima (meie Facebookist saad lugeda ja pilte vaadata eelnevalt toimunud ürituste kohta, siis tead mida oodata), selleks kirjuta startit@startit.ee

2. Otsi meid noortemessidelt boksist Kõik on IT

 

Projekti tegevuste elluviimist toetab Euroopa Regionaalarengu Fond IKTP rakendusprogrammi raames.

Täpsem info projektijuhilt

Doris Põld

ITL projektijuht

doris.pold@itl.ee

+372 511 44 11

Ükski valdkond ei saa läbi ilma IKT'ta.


Projekti toetavad:

Soovid hakata toetajaks? Alusta siit.
Võta meiega ühendust: startit@startit.ee