E-oskused tööelus 2014

logo_final

Euroopa Komisjon (EK) algatas kampaania „E-oskused tööelus 2014“, mida viiakse ellu korraga kolmekümnes Euroopa riigis. Eesti poolseks EK partneriks on Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liit (ITL).

Kampaania eesmärk on tõsta kodanike teadlikkust tööalaste e-oskuste täiendamise vajadusest. Kampaania algatamise põhjuseks on üha kasvav nõudlus IKT (info- ja kommunikatsioonitehnoloogia) oskustega töötajate järele kogu Euroopas. Kampaaniat koordineerib DIGITALEUROPE ja Euroopa Koolivõrk koos sadade riiklike ja üleeuroopaliste partneritega.

Eestis keskenduvad kampaania tegevused peamiselt noortele ja noortega tegelevatele inimestele. Soovime tõsta noorte teadlikkust  sellest, et e-oskused on tugisambaks tuleviku tööturul konkurentsivõimeline olemiseks. Oleme kampaaniaga „E-oskused tööelus 2014“ liitnud erinevad IKT valdkonna ja erialade populariseerimisele suunatud tegevused nagu:

IT ÖÖ 2014

Tagasi Kooli kampaania „Reaalainetega edukaks“

– koolikülastused, jälgi neid StartIT FB-s

koostöös Microsoftiga hariduskonverents “IT-revolutsioon või evolutsioon”

– Eesti IKT nädala raames konverents „Change Quick 24.04.2014

osalemine noortemessidel

Projekti raames viiakse ellu ka üle Euroopalisi üritusi.

E-oskuste ürituste tagassidevorm noortele (eesti keeles).

E-oskuste ürituste tagasisidevorm täiskasvanutele (eesti keeles).

Kampaania partneriteks Eestis on Tallinna Tehnikaülikool (TTÜ), Tartu Ülikool (TÜ), Tallinna Ülikool (TLÜ), IT Kolledž, Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus, Vaata Maailma, SA Noored Kooli.

Doris Põld
ITL projektijuht
Doris.pold@itl.ee
+372 511 44 11

logos

 

Ükski valdkond ei saa läbi ilma IKT'ta.


Projekti toetavad:

Soovid hakata toetajaks? Alusta siit.
Võta meiega ühendust: startit@startit.ee