Proovi ise

Kui sul on rohkem huvi IT vastu ning tahaksid natuke kätt proovida erinevate ülesannete näol või omandada uusi teadmisi, siis allpool toodud linkidelt on võimalik leida erinevaid loenguid, videomaterjale, ülesandeid jpm. Iga portaali aadressi juurde on kirjutatud ka raskusaste ning väikene kirjeldus.

 

https://code.org/learn

Raskusaste: Kerge

Seal on võimalik käed külge panna alates 6 aastased huvilised. Lehelt on võimalik leida huvitavaid ning harivaid mänge. Lisaks ka erinevaid mõtteid õpetajatele.

https://scratch.mit.edu/

Raskusaste: Kerge

Hea koht noorematele, kes ei ole väga palju kokku puutunud programmeerimisega. Scratch on mänguline maailm, mis tutvustab programmeerimise põhitõdesid.

https://www.edx.org/

Raskusaste: Keskmine – Raske

Sellest portaalist leiate valiku erinevaid kursusi väga erinevatel teemadel. Lisaks IT-le leiab sealt ka teiste erialade kursusi, näiteks projekti juhtimise, turunduse, inglise keele jne.

https://www.coursera.org/

Raskusaste: Keskmine – Raske

Tegemist on portaaliga, kus on võimalik võtta erinevaid kursusi programmeerimise õppimiseks. Seal on kursusi, kus räägitakse veebiarendusest, andmebaasidest, skriptimisest jms.

https://www.codecademy.com/

Raskusaste: Keskmine – Raske

Code Academy on tasuta kasutatav protaal kus on võimalik kuulata video õpetusi ning õppida programmeerimist. Tegemist on väga laialt levinud portaaliga ning peamiselt on võimalik õppida veebiarendust.

https://www.dreamspark.com/Student/Default.aspx

Microsofti loodud programm, mis on mõeldud eelkõige õppuritele nii gümnaasiumis kui ülikoolis. Seal on võimalik registreerida tasuta konto ning laadida alla Microsofti professionaalseid arendustööriistu, et ennast harida ning hakata arendama. Nõuab tudengi/õpilase staatuse kinnitamist, milleks sobib ISIC kaart või muu õppimist tõestav dokument.

Jälgi meid facebookis!

Ükski valdkond ei saa läbi ilma IKT'ta.


Projekti toetavad:

Soovid hakata toetajaks? Alusta siit.
Võta meiega ühendust: startit@startit.ee