Pilvepõhiste lahenduste arendaja koolitus

Osaleda saab Euroopa Sotsiaalfondi projekti „Pilvepõhiste lahenduste arendaja koolitus“ (2014-2020.3.02.21-0362) esimesel pilvelahenduste arendaja koolitusel.

Pilvelahenduste arendaja koolituse eesmärgiks on õpetada osalejaid looma ja arendama pilvepõhiseid veebilahendusi Microsoft 365 keskkonnas (SharePoint ja Power Platform). Antud oskused on tööturul väga hinnatud, kuna üha enam ettevõtteid vajab oma tegevusalale ning vajadustele vastavalt välja töötatud ja arendatud ärilahendusi. Koolitus on osaleja jaoks ideaalne esimene samm IKT sektori suunas. Koolituse läbinu omandab oskused, et asuda tööle pilvelahenduste juuniorarendajana, IT-rakenduste administraatorina, IT-projektijuhi või IT-nooremspetsialistina.

Koolitus on mõeldud:
– mittetöötavale ja mitteõppivale 16–29-aastasele noorele;
– mittetöötavale ja mitteõppivale vähemalt kuus kuud töötuna olnud või töötasu mitte saanud või mitteaktiivsele inimesele (k.a lapsehoolduspuhkus).

Lisainfo koolituse kohta.

BCS Koolitus

Alustava veebiarendaja koolitus

Koolituse eesmärgiks on õpetada osalejaid looma ja arendama veebirakendusi. Koolitus on osaleja jaoks ideaalne esimene samm IKT sektori suunas. Koolituse läbinu omandab oskused, et asuda tööle veebirakenduste juuniorarendajana, front-end juuniorarendajana, IT-rakenduste administraatorina, IT-projektijuhtina või IT-nooremspetsialistina.

Koolitus pakub tööle minekuks vajalikku tuge nõustamiste ja tööklubide näol. Koolituse järel on kõigil osalejatel võimalik läbida tööpraktika ettevõttes.

Koolitus on mõeldud:
– mittetöötavale ja mitteõppivale 16–29-aastasele noorele;
– mittetöötavale ja mitteõppivale vähemalt kuus kuud töötuna olnud või töötasu mitte saanud või mitteaktiivsele inimesele (k.a lapsehoolduspuhkus).

Otselink koolituse infolehele.

Multimeedia spetsialist

Multimeedia spetsialist (keda vahel nimetatakse ka veebiarendajaks) mõtleb läbi, kuidas näiteks ühe veebilehe kaustajal oleks seda kõige mugavam kasutada – ta loob plaani, kuidas multimeediatoode tuleks üles ehitada, milline see lõpuks kasutajale välja peaks nägema, ning viib kavandatu ka ellu.

Kus saab õppida?
Tallinna Polütehnikum
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus

Tutvu ka ametiprofiili kirjeldusega:
Multimeediaspetsialist

IT-süsteemide nooremspetsialist, IT-spetsialist, süsteemiadministraator

Infotehnoloogia on meie igapäevatöös asendamatuks muutunud, aga see tekitab ka probleeme, millega IT-spetsialist jooksvalt tegelema peab. IT-süsteemide nooremspetsialist võib töötada näiteks klienditeenindajana arvuti- või telekommunikatsioonifirmas, ta võib olla tehnilise toe spetsialist, kelle tööülesandeks on uute IT-süsteemide lahenduste katsetamine ja kasutusele võtmisel abistamine.

NB! Pärast põhikooli saab asuda 3 koolis (Tartus, Tallinnas ja Ida-Virumaal) tarkvaraarendajaks õppima 4-aastasel õppekaval. Lisainfo.

Kus saab õppida?

Haapsalu Kutsehariduskeskus:
IT-süsteemide nooremspetsialist, IT-süsteemide spetsialist

Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (Jõhvi):
IT-süsteemide spetsialist (IT Akadeemia),

Järvamaa Kutsehariduskeskus  (Paide)
Kehtna Kutsehariduskeskus
Pärnumaa Kutsehariduskeskus
Rakvere Ametikool
Tallinna Polütehnikum
Tartu Rakenduslik Kolledž
Viljandi Kutseõppekeskus
Tallinna Tööstushariduskeskus. Logistika või tööstusinformaatika

Tutvu ka ametiprofiili kirjeldusega:
Süsteemiadministraator