Robotex toimub Saku Suurhallis

Robootikafestival Robotex International toimub 29. novembrist kuni 1. detsembrini 2019 Tallinnas ja esmakordselt Saku Suurhallis. Piletimüük on Piletilevis alanud – pilet sel aastal 6 eurot täiskasvanule ja 2 eurot lapsele. Kolme päeva pileteid saab osta soodushinnaga eelmüügist.

Registreerimine võistlustele on alanud ning kestab kuni 15. novembrini.

Üleskutse vabatahtlikele: Mis toimub maailma ühe suurima robootikafestivali telgitagustes ja kuidas jõuab selle raames toimuv inimesteni? Tundub põnev? Kandideeri vabatahtlikuks!

Robotex kui Eesti ja maailma üks suurimaid robootikafestivale on viimaste aastate jooksul mastaapselt laienenud, toonud palju uusi osalisi, nii lapsi kui täiskasvanuid, robootika juurde ning loonud väga tugeva rahvusvahelise robootikahuviliste võrgustiku. Seeläbi on Robotex 2019. aastal suurem kui kunagi varem. Robotexi eelüritused toimuvad pea igal kontinendil, nii Kolumbias, Küprosel, USA-s, Nigeerias, Indias, Hiinas, Türgis, Jaapanis kui ka Armeenias. Lisaks on Robotex tegemas ettevalmistusi järgmiseks aastaks Kreekas, Monacos, Afganistanis ja Soomes. Selle aasta edukaimaks võistluseks on seni olnud Robotex Asia, mis oli kulminatsiooniks Robotex Hiina erinevatele eelvõistlustele.

Vaata ka Robotex International – Facebooki üritust.